A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Ruzhda është një këngëtar. Në Qershor 2007, Ruzhda merr pjesë në Polifest 2007 me këngën "Nuk Po Rrihet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Edoo

Rem-G Aka Abnotik

Realtonny

Big Dangerous

Beni-G

Dinno

Dnp

Donny G

Fadil Krasniqi

Big Tipp


Tags: Ruzhda

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019