A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ryva Kajtazi

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  320
  • Origin:
  • Podujevë (Besianë) 
  • Age:
  • 38
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Ryva Kajtazi is a very famous singer of Pop & Modern Traditional music. Një vajzë modeste dhe mjaft e shoqërueshme, fama nuk e ka ndryshuar aspak edhe pse karakterizohet si një artiste e vërtetë dhe e pëlqyer shumë nga publiku kosovar. Këto epitete i përkasin këngëtares së mirënjohur Ryva Kajtazi e cila gëzon një mirënjohje të madhe si në estradën kosovare ashtu edhe në diasporë. Këngëtarja që njëkohësisht është edhe aktore e njeh skenën, e zotëron atë, e ndjen këngën duke kultivuar një shije të re tek audienca. Me z...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Hana Band

(Former member)

Twitter

Account

Instagram

Account

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Hipnotizon (2010)

Barnatorja (2009)

Pranoje (2005)


» Add A Song »

Hajde Zemër
Për Ty Flas
Me Pelqen
Te Kam Prane
Neper Shtratin Tend
Na Dy Jena
Kur Dua
Mos Harro
Nata
Duhemi


Translations (3)


Related Artists:

Ganimete Abazi (Ganja)

Gjyste Vulaj

Adelina Ismaili

Kaltrina Selimi

Aferdita Demaku

Arta Bajrami

Edona Llalloshi

Leonora Jakupi

Yllka Kuqi

Genta Ismajli


Tags: Ryva Kajtazi, Riva Kajtazi, Ryva, Ryvakajtazi, Rryva Kajtazi

Ryva Kajtazi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018