A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ryva Kajtazi - Ti Se Din Qka Don


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/03/2013

2013-03-06T01:18:42

Larg je ti (2x)

Larg je ti qe m'telefonon
edhe pse une t'thom joo-o-o
Ka kalu ajo koh tash
ti nuk e kupton joo-o-o

Eshte rend per ty
Eshte rend per mu
Por ti ke gabu
Ti me ke lendu
Ti s'ke qen i drejt me mu
Von e ke kuptu

Ref (2x):
Ti se din qka don
Ti gjithmon gabon
zgjedhjet keq i bon
Ti shum po enderron

Diqka e jotja po me thon
edhe pse prap thom joo-o-o
Nuk po du ma me ty lidhje me pas joo-o-o

Eshte rend per ty
Eshte rend per mu
Por ti ke gabu
Ti me ke lendu
Ti s'ke qen i drejt me mu
Von e ke kuptu

Ref (6x):
Ti se din qka don
Ti gjithmon gabon
zgjedhjet keq i bon
Ti shum po enderron


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019