Live Video

Ryva Kajtazi - Zemren Falma  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/11/2018

2018-11-28T16:00:02


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemren Falma" kënduar nga Ryva Kajtazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ryva Kajtazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ryva Kajtazi:

Më Shumë...