TEKSTESHQIP

Ryva Kajtazi
Te Kam Prane
Lyrics

E di se gjithmon njesoj do te jet per ne
Asgje s'do te ndryshoj,asgje ne mes nesh
E di une dua te jem veq me ty baby
Une e ti ku askush s'na sheh

Ref:

Vec me ty ndihem mire baby
Ndihem mire baby
Vetem kur te kam prane baby
Te kam prane baby

E di ti me do, me do , i imi ti je
Sa here qe jemi bashk i harrojm te gjith na baby
Dua qe ta din , ta din sa shume te ndjej
Sot te dua me shum se dje

Ref:

Vec me ty ndihem mire baby
Ndihem mire baby
Vetem kur te kam prane baby

Te kam prane baby (6x)
Te kam te kam te kam te kam te kam pran baby

DËRGOI:
INFO
Shumë po e prisnin dhe më në fund pritja mbaroi, sepse ky produkt muzikor ka ardhur para publikut bukur me një klip muzikor, produksioni i të cilit është krijuar nga Urban Graphics. Ky videoklip u publikua më 12 Gusht 2011. Për melodinë, për fjalët e këngës dhe për orkestrimin janë kujdesur Zzap And Chriss.