RZON
RZON

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Ditëlindja:
  • 18 Shtator
  • Horoskopi:
  • ♍ VirgjereshaBiografia

BIOGRAFIA: RZON është një autor këngësh, producent dhe dj i njohur. Më datë 11 Shkurt 2022, Marin & Majk publikojnë videoklipin "Pa Marre", në bashkëpunim me Rzon. Teksti i këngës u shkrua nga Marin & Majk. Produksioni audio u realizua nga RZON. Më datë 3 Mars 2023, RZON & Ledri Vula publikojnë videoklipin "Rebele". Teksti i këngës u përgatit nga Ledri Vula, teksa për arranzhimin u kujdes vetë RZON. Produksioni audio u realizua nga vetë RZON. Më datë 9 Mars 2023, RZON & Marin publikojnë videoklipin "Skrr". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1