RZON
RZON
RZON
  • Ditëlindja:
  • 18 Shtator
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


RZON është autor këngësh, producent dhe dj i njohur. Më datë 11 Shkurt 2022, Marin & Majk publikojnë videoklipin "Pa Marre", në bashkëpunim me Rzon. Teksti i këngës u shkrua nga Marin & Majk. Produksioni audio u realizua nga RZON.

Më datë 3 Mars 2023, RZON & Ledri Vula publikojnë videoklipin "Rebele". Teksti i këngës u përgatit nga Ledri Vula, teksa për arranzhimin u kujdes vetë RZON. Produksioni audio u realizua nga vetë RZON.

Më datë 9 Mars 2023, RZON & Marin publikojnë videoklipin "Skrr". Teksti i këngës u përgatit nga Marin, teksa për arranzhimin u kujdes vetë RZON. Produksioni audio u realizua nga vetë RZON.

Më datë 14 Prill 2023, RZON & Capital T publikojnë videoklipin "Xheloze". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Capital T. Produksioni audio u realizua nga RZON.

Më datë 5 Qershor 2023, RZON & Dafina Zeqiri publikojnë videoklipin "Fuxk You". Muzika dhe teksti i kësaj kënge, vijnë të realizuara në bashkëpunim nga Dafina Zeqiri & Elinel, ndërsa për arranzhimin janë kujdesur RZON & Egzon Mjeku. Produksioni audio u realizua nga vetë RZON.

Në vitin 2023, Rzon publikon albumin "Who Is Rzon".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1