Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  552
 • Emri i Vërtetë:
 • Samir Selimi
 • Vendlindja:
 • Tetove 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: S4MM është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Samir Selimi ne publik eshte i njohur me Emrin S4MM. Ai eshte lindur ne Tetove, ka vepruar atje me shoket e tij te njohur si Illmill, Bennvs, JETON e te tjere. Me 16 qershor 2016, S4MM debuton ne muzike me kengen e tij te pare "I.K.T.H". Teksti eshte shkruar nga S4MM dhe u publikua me videoklip. Kenga e dyte ishte "Cocaina (remix)". Më datë 14 Tetor 2016, S4MM publikon videoklipin "Kingshit". Më datë 2 Dhjetor 2016, S4MM publikon videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

5 🔥🔥

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareWeek Of The Legend Ep (2019)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (74)

13
4
16
7
6
16
26
14
9
4
7
11
16
4
15
11
10
7
15
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Bomba

Tuli Goa

Emir

Bloody

Ex King

Explicit

Doza

Sacrifice

Miril

Ex Wolf

Tags: S4Mm, Samir Selimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet