A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Sabi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 22 Qershor 2011, Sabi publikon videoklipin "Hallall Nuk Ta Boj". Më datë 20 Tetor 2012, Sabi publikon videoklipin "S'dua Që Ti Puth". Në Prill 2014, Sabi merr pjesë në Celësi Muzikor 8 me këngën "Shko". Në vitin 2016, Sabi Bekteshi publikon albumin "Live 2016"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Meti Maloku

Qenan Selani (Qena)

Albrim Llapqeva

Avdi Mjeku

Remzi Leka

Fidaim Aliu

Fisnik Ristemi

Anton Keraj (Toni)

Premtim Mehmeti

Ibrahim Kasami


Tags: Sabi, Sabi Bekteshi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019