Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sabiani - Eja Vetem Sonte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Sabian 2"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Eja Vetem Sonte" kënduar nga Sabiani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sabiani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet