Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabiani - Me Do A S'me Do (Feat. Irvena)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

Ti me vjen pas
Ngado qe shkoj
E shume shpeshe ma thua
Pergjithmone e harroj

Une largohem
Bej sikur s'te njoh
Ti kerkon pergjigje
Pret te te them vetem po

S'di se si t'ja bej
Ndoshta po ben loje
Zemra te kerkon
Mendja s'me lejon

Ref...x4
Me do a s'me do
Une e di ti je per mua
Dhe nese s'me do
Gjithmone ty une do te dua

Ti me vjen pas
Ngado qe shkoj
E shume shpeshe ma thua
Pergjithmone e harroj

Une largohem
Bej sikur s'te njoh
Ti kerkon pergjigje
Pret te te them vetem po

S'di se si t'ja bej
Ndoshta po ben loje
Zemra te kerkon
Mendja s'me lejon

Ref...x4
Me do a s'me do
Une e di ti je per mua
Dhe nese s'me do
Gjithmone ty une do te dua

...

Ref...x2
Me do a s'me do
Une e di ti je per mua
Dhe nese s'me do
Gjithmone ty une do te dua


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiSabiani
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/07/2013


Sabiani - Me Do A S'me Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Do A S'me Do".
3. Video është e këngës "Me Do A S'me Do", por nuk këndohet nga Sabiani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabiani:


Komente 0