TEKSTESHQIP

Sabiani
Tequila
Lyrics
(Feat. Asllan)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tequila" kënduar nga Sabiani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 28 Tetor 2019, Sabiani publikon videoklipin "Tequila", në bashkëpunim me Asllan.