A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sabina Dana

Tags: Sabina Dana, Sabina, First Lady, Te Tanet

Vendlindja: Tiranë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 29 Vjeç   Shenja e Horoskopit: ♊ Binjaket  
Sabina Dana është një këngëtare e njohur dhe këndon kryesisht Pop. Sabina Dana, qe e vogel u vu re pasioni i saj per muziken ku e kishte te trasheguar nga familja. U diplomua per juridik dhe mbaroi masterin ne U.E.T. Gjate kesaj periulle asnjeher nuk u shkeput nga muzika, gjithmone krijonte dhe kendonte pjese te ndryshme muzikore. Vite me vone ajo krijoi klipin e saj te pare titulluar Again Deja Vu ne bashkepunim me D.A Unikk. Suksesi i saj kishte filluar, duke pasuar dhe me klipe te reja ne bashkepunim me kenge...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Sabina Dana ka këto profile/rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  103

Sabina Dana në Kartolina:

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018