Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabit Bilalli - Kenge Gurbeti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O ME KALOJ JETA NE GURBET TE ZI ME DIGJET ZEMRA PO QAJ SI FEMIJ SHPIRTI POM DHEM SYT I KOM ME LOT A DOT KTHEHEM NESTR A DOT KTHEHEM SOT . E KUJTOJ VENDLINDJEN SHTATIN KU UN RRITA KU ME GZONTE NATA ME BUZQESHTE DITA PLOT QE 20 VITE NE GURBET QE JAM NUK NDRIQON PER MUA AS DIELLI AS HEN . KY GURBET I SHKRET JETEN MA KA NXI SI DET I TRAZUAR ME DALLG E STUHI ME VDIQEN BAB E NEN TUJ ME PRIT ME MALL O ISHALLA PA VDEK NA E KAN BA HALLALL . NGA VUJEJTJA E TURTURA DOLEM NE MERGIM KU ME KALOJ JETA PA PAS AS NI GEZIM TASH MU KA MBUSH MENDJA ME U KTHY NE ATDHE A DOT ME VIN FEMIJA NE VENDIN KU KOM LE . NE KET VEND TE SHKRET ZEMRA NE DYSH MU NDA FEMIJT QAJN PER MUA UN PO QAJ PER TA ATA TASH JON MESUE NE DIASPOR MEDET KESHTU QENKA SHKRUAR FATI IM I SHKRET FATI IM I SHKRET


Ky tekst u dërgua nga Sabit Bilalli Biti

Sabit Bilalli - Kenge Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Gurbeti".
3. Video është e këngës "Kenge Gurbeti", por nuk këndohet nga Sabit Bilalli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabit Bilalli:


Komente 0