Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabit Bilalli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Vendlindja:
 • Podujevë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 59 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
Sabit Bilalli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentFeston Shqiptaria

★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Sabit Bilalli, Biti, Sabit Bilali

Komente 0