Sabit Gllareva
Sabit Gllareva

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Drenas
  • Jeton në
  • PrishtinëBiografia

BIOGRAFIA: Sabit Gllareva është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore rapsodike, popullore folklorike dhe popullore dasmash. Më datë 23 Shtator 2015, Sabit Gllareva publikon videoklipin "Ndarja Si Plumbi". Videoklipi u prodhua nga Bleri Production. Në vitin 2015, Sabit Gllareva publikon albumin "Kenge Dasmash Live". Më datë 5 Prill 2016, Sabit Gllareva publikon videoklipin "Të Thërras Në Emër". Videoklipi u prodhua nga Bleri Production. Më datë 17 Qershor 2016, Sabit Gllareva publikon videoklipin "Potpuri Me Defa". Më datë 16 Korrik 2017, Sabit Gllareva pub...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0