TEKSTESHQIP

Sabit Gllareva
Djali I Kosovës
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djali I Kosovës" kënduar nga Sabit Gllareva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.