Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Xhan Moj Xhan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

2 here
iken netet shpejt
vitet nuk i shoh
perqafimi yt shpirtin mua thelle ma ngron
duart kur i shtrin
ti me qendron pran
me buzeqesh me mer pa e then moj asnje fjal
un te dua vetem ty shpirt
jo mos thuaj nuk e di
mos kerko te jemi gjithe
xhan xhan moj xhan
as nje hap nuk e bej pa ty
as nje dit nuk qilet pa ty
as nje diell nuk lind pa ty
xhan xhan moj xhan
as nje fjal se flas pa ty
as nje val s'trazohet pa ty
as nje rrug nuk ecet pa ty
xhan xhan moj xhan.


Ky tekst u dërgua nga Fatlind

Sabri Fejzullahu - Xhan Moj Xhan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhan Moj Xhan".
3. Video është e këngës "Xhan Moj Xhan", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0