Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Qeshu Rini Qeshtu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Rini thuja kannges me te bukur qe di thuja asaj kange qe te vlon ne gji nxjerre gzimin tend le te shperthen me vrull thuja asaj gange le te marin udhe.

Ref:
Qeshu rini qeshu bota asht e jotja thueja kangen thueja kanges gezim plote.

Rini thuja kannges me te bukur qe di thuja asaj kange qe te vlon ne gji nxjerre gzimin tend le te shperthen me vrull thuja asaj gange le te marin udhe.


Ky tekst u dërgua nga  Antoneta


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sabri Fejzullahu - Qeshu Rini Qeshtu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qeshu Rini Qeshtu".
3. Video është e këngës "Qeshu Rini Qeshtu", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0