Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Ti Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Naten m'vrave
Diten qave
Cop cop zemren ma dave
Para syve shum te du
E pas shpines sosht per mu
E nese nje zemer me qesh e ke pa
Dije se nje tjeter e ke lan tuj qaj

Ti Ti ambel m'flet
Por zemrat I vret
Ti Ti zemer gur
Nuk me ke dasht kurr

Ti Ti ambel flet
Por zemrat I vret
Ti ti asgje sbjen
Sa her flet genjen

Ndryshe dukesh
Ndryshe je
Mos harro nje fund e ke
Para syve zemer t'qan
E pas shpines per ty sjam

E nese nje zemre jeten ja ke dhan
Dije se nje tjeter fajet e ke lan

Ti ti ambel mflet
Por zemrat i vret
Ti ti zemer gur
Nuk me ke dasht kurr

Ti ti ambel flet
Por zemrat i vret
Ti ti asgje sbjen
Sa her flet genjen


Ky tekst u dërgua nga  Princess01

Sabri Fejzullahu - Ti Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ti".
3. Video është e këngës "Ti Ti", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0