Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Ta Mbyllim Derën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Te kam sjellur shume trishtim
N'vend qe te falja dashuri
Me nget malli me verbim
E bota m'sjell vetmi e merzi
Eh bota m'sjell vetmi e merzi

Ta mbylla deren te lashe te me prisje
Ne heshtje me fale se me deshte shume
Dhe mu lute ngadal,pashe pranveren
Me lejo vetem te te shoh ne gjume

Me lejo vetem te te pershendes
Vetem falje te te kerkoj
Mekati vale n'shpirte te mos me mbes
As vetes me nuk i takoj,as vetes ma nuk i takoj

Ta mbylla deren te lashe te me prisje
Ne heshtje me fale se me deshte shume
Dhe mu lute ngadal,pashe pranveren
Me lejo vetem te te shoh ne gjum


Ky tekst u dërgua nga Bekim Fera


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sabri Fejzullahu - Ta Mbyllim Derën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Mbyllim Derën".
3. Video është e këngës "Ta Mbyllim Derën", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0