Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sadat Ameti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
Sadat Ameti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore tetovare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Zemri Vejseli

Bajramali Idrizi

Lindon Berisha

Mensur Kadriu

Agron Kalisi

Shpend Latifi

Kushtrim Ahmeti

Tikkz

Adhurim Deari

Snow Black

Tags: Sadat Ameti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet