Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sadete Shkodra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 51 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Sadete Shkodra është një këngëtare e njohur. Sadete Shkodra eshtë një këngëtare shqiptare e muzikës popullore. Ajo filloi si kengetare ne moshen 13 vjeçare së pari herë në koncertin i cili u mbajt në Kamenicë të Kosovës e duke vazhduar kështu edhe në shumë koncerte e manifestime të ndryshme anë e mbanë Kosovë dhe diasporës....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Miradije Aliu

Fikrije Lushaku

Shpresa Morina

Vera Laçi

Ganimete Jashanica

Manjola Nallbani

Rovena Dilo

Nertila Koka

Aida Baraku

Shqipe Kastrati

Tags: Sadete Shkodra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet