A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sadik Krasniqi (Diki)

Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Vushtri 
  • Residence:
  • Suedi 
BIOGRAFIA: Sadik Krasniqi (Diki) is a popular singer. Sadik Krasniqi prej shumë vitesh qëndron në skenën muzikore duke publikuar këngë live e duke performuar në evente të ndryshme muzikore, madje edhe në ahengje familjare, ku është shumë i kërkuar. Melosi i pastër shqip ka bërë që Sadiku më së shumti të kultivojë këngët e pastra shqipe duke i përpunuar ato e duke i sjellë në një version akoma më modern. Planet e tij janë të shumta duke mos u ndalur me publikimin vetëm të këtij projekti, gjatë verës ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Maksi

Lil Samee

Avni Hadergjonaj

Met Sadiku

Valon Buquku

Luli (Lulzim Sadiku)

Acidi

Trim Jakupi

Ergin Brahimi

Valon Rama


Tags: Sadik Krasniqi, Diki

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019