TEKSTESHQIP

Sadik Krasniqi (Diki)
Lamtumir
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lamtumir" kënduar nga Sadik Krasniqi (Diki).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.