Më mbaj mend (për 1 muaj)

Safet Ameti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Safet Ameti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Janar 1995, Safet Ameti merr pjesë në Nota Fest 1995 me këngën "Buze Lumit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kastriot Ago

Kristaq Lena

Muharrem Herri

Naim Kerçuku

Petrit Dobjani

Mimi

Aranit Kola

Laurin Dezdari

Sazan Mecani

Gëzim Shkreli

Tags: Safet Ameti


Komente mbi këtë artist