Më mbaj mend (për 1 muaj)

Safet Igrishta

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Safet Igrishta është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 9 Qershor 2014, Safet Igrishta publikon videoklipin "Nuk I Dihet Jetes". Në vitin 2014, Safet Igrishta publikon albumin "Per Ju Gurbetqare". Më datë 19 Prill 2016, Safet Igrishta publikon videoklipin "Fundi". Më datë 24 Mars 2018, Safet Igrishta publikon videoklipin "T'fala Nanes". Më datë 21 Mars 2020, Safet Igrishta publikon videoklipin "Dashni E Huj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentPer Ju Gurbetqare (2014)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Florimi

Fani (M)

Bashkim Prishtina

Suad Zulbeari

Ruzhdi Durmishi

Landi (Tallava)

Ahmet Mehmeti

Astrit Zikolli

Muhamet Sejdiu

Bimi Mustafa

Tags: Safet Igrishta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet