Më mbaj mend (për 1 muaj)


Safet Igrishta - Mos Fol Keq

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Fol Keq".
3. Video është e këngës "Mos Fol Keq", por nuk këndohet nga Safet Igrishta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Safet Igrishta - Mos Fol Keq  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Per Ju Gurbetqare"

Komente

Asnjë Koment

21/06/2014

2014-06-21T12:10:41+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Fol Keq" kënduar nga Safet Igrishta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Safet Igrishta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ermal Fejzullahu - Mos Fol Keq

Pse po flet pas shpinës e pabesë
Pse diten kur te njoha paska qenë e zezë,
Dielli mos me nxe,Toka me u nda unë s'jetoj me Ty.
Nese ka diqka që nuk ma ke thanë pse sma thu ne sy

Ref:2x
Mos fol keq
se keshtu ja bon vet vetes
Mos i hap plaget e jetes
Mos fol keq
se keshtu ja bon vet vetes
Mos i hap plaget e jetes

Pse po flet pas shpinës e pabesë
Pse diten kur te njoha paska qenë e zezë,
Dielli mos me nxe,Toka me u nda unë s'jetoj me Ty.
Nese ka diqka që nuk ma ke thanë pse sma thu ne sy

Ref:4x
Mos fol keq
se keshtu ja bon vet vetes
Mos i hap plaget e jetes
Mos fol keq
se keshtu ja bon vet vetes
Mos i hap plaget e jetes

Bekim Kumanova - Mos Fol Keq

Pse po flet pas shpine e pa bes
Se dita kur te njoha paska qene e zez
Dielli mos te nxe bota me u ndal
Une sjetoj me ty
Nese ka diqka
Qe nuk ma ke than
Pse sma thu ne sy

Ref: Mos fol keq se keshtu ja ban vetvetes
Mos i hap plaget e jetes

Mos fol keq se keshetu ja ban vetvetes
Mos i hap plaget e jetes

Pse po flet pas shpine e pa bes
Se dita kur te njoha paska qen e zez
Dielli mos me nxe bota me u ndal
Une sjetoj me ty
Nese ka diqka qe nuk ma ki than
Pse sma thu ne sy.

Mos fol keq se keshtu ja ban vetvetes
Mos i hap plaget e jetes.

Mos fol keq se keshtu ja ban vetvetes
Mos i hap plaget e jetes(3x)
Më Shumë Këngë Nga Safet Igrishta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet