TEKSTESHQIP

Safet Lezaj & Djemtë E Mallakastrës
I Zoti Shtëpisë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Zoti Shtëpisë" kënduar nga Safet Lezaj & Djemtë E Mallakastrës.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 24 Gusht 2019, Safet Lezaj & Djemte E Mallakastres publikojnë videoklipin "I Zoti Shtepise".