Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Sahit Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2604
 • Vendlindja:
 • Dubovik 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Norvegji 
 • Mosha:
 • 60 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Sahit Shala është një shkrimtar dhe autor këngësh i njohur. AUTOBIOGRAFI: Unë, Sahit Shala,kam lindur në fshatin Dubovik,të komunës së Decanit. Shkollën fillore e kam kryer në vendlindje. Pastaj i kam vazhduar mësimët në "gjimnazin Vllezërit Frasheri"në Decan. Pas mbarimit të shkollës së mesme, kam vazhduar mësimet në fakultetin e filologjisë pranë universitetit të Prishtinës për një vit, si student në degën e "gjuhës dhe letërsisë angleze". Më vonë kam vazhduar edhe për tre vite të tjera, në degën e ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Kartolina (13)

0
0
1
1
1
0
0
2
0
0
1
0
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Mehmet Bislimi

Abdullah Konoshevci

Pal Sokoli

Liri Loshi

Xhenc Bezhi

Xhevahir Cirongu

Mihal Gjergji

Brahim Avdyli

Shaban Cakolli

Fatmir Terziu

Tags: Sahit Shala


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet