A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Atdheun

Nentori (Poezi Për Femijë)

Edhe pse i vogël jam
shumë guxim në zemër kam
për nëntorin te këndoj,
qe atdheun te nderoj

Për ketë ditë te lavdëruar,
të gjithë jemi te gëzuar
Për ''simbol' 'te shqiptarisë,
rroftë nëntori i lirisë!

- poezi nga Sahit Shala


- Poezia u dërgua nga SahitShala -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  157

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019