Sajana Kodheli
Sajana Kodheli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Fier Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Mosha:
  • 16 Vjeç

Biografia

BIOGRAFIA: Sajana Kodheli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo është e vendosur për atë çka do dhe luan në piano që nga viti 2016. Sajana ka qenë përherë shumë aktive në aktivitetet kulturore të zhvilluara në qytetin e saj, ku shpeshherë është larguar duke rrëmbyer dhe çmime. Të këndojë është një nga gjërat që i pëlqen të bëjë më tepër. Preferencat e saj muzikore anojnë nga muzika klasike dhe jazz. Megjithëse një nga synimet e saj është të bëhet një deputete në të ardhmen, të jetë një këngëtare është pad...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0