Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sajmir Braho - Syte E Tu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syte E Tu".
3. Video është e këngës "Syte E Tu", por nuk këndohet nga Sajmir Braho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sajmir Braho - Syte E Tu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"100 Kenget E Shekullit Vol.8"

Këngë e albumit:

"100 Kenget E Shekullit Vol.1"

Komente

Asnjë Koment

02/03/2008

2008-03-02T05:43:13+00:00Me sytë shpesh të dy flasim ne’
Por si një këng, ësht shikimi jon
Ësht siguri që kur nuk shteron
Ësht emocjon, ti me zemër,
ti me zemër e ngacmon.

Syt e tu më flasin vetëm mua
Ndaj un fort i dua.
Syt e tu si djelli zemrën time
e ndriçojn. ( 2 here )

Ref:
I lumtur jam sa her që shikoj
Dy sy plot zjarr që i dashuroj.
Në syt e saj lulet pluhun gjen
Dhe në çdo stin un pranverën ndjej.
( 2 herë )

Edhe deti edhe qelli marin
ngjyr nga syt e tua’
Edhe hëna edhe djelli marin,
drit më shum. ( 2 herë )


Më Shumë Këngë Nga Sajmir Braho:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet