TEKSTESHQIP

Sajmir Misku
Sa Me Shpejt Ma Vune Kamen (Me Grupin)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Me Shpejt Ma Vune Kamen (Me Grupin)" kënduar nga Sajmir Misku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.