TEKSTESHQIP

Sajmir Misku
Ke Shkalla E Tujanit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ke Shkalla E Tujanit" kënduar nga Sajmir Misku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.