Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sajmir Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Sajmir Morina është një këngëtar i njohur. Edhe pse shumë pak e njohin në Kosovë, këngëtari Sajmir Morina tashmë mendon se do të mund të këtë edhe më shumë adhurues pasi ka realizuar këngën tij me njërin prej producentëve më të njohur shqiptarë, Flori Mumajesi. “Kemi qenë shumë moti në bisedime me Florin dhe e kisha ëndërr që të bashkëpunoj me një producent kaq t mirë, e me të cilin pata nderin të punoj më të. Muzika e këngës është bërë nga Flori përderisa miksimin dhe incizimin e kën...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhelal Xheladini

Burim Kastrati

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Genti

Nusran Fera

Nysret Hyseni

Alban Emiri

Shemi (Shemsi Bytyqi)

B-King

Viagra

Tags: Sajmir Morina, Saimir Morina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet