A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sak Noel

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • La Cellera De Ter 
  • Age:
  • 36
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Sak Noel is a popular DJ of Dance music. Sak Noel (born Isaac Mahmood Noell) is a Catalan DJ, music producer, songwriter and music video director. He was also founder and co-owner of Moguda, the Catalan nightlife community. Now, Moguda is non-operational. Since late 2011 he has been the owner of Noel Music. He is best known for his international hit "Loca People," and is also well known for the use of humour in his song lyrics and music videos....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Koray Avci

Emre Aydin

Tose Proeski

Ott Lepland

Buray

Muhabbet

Colonel Reyel

Christopher Uckermann

Pantelis Pantelidis

Tunisiano


Tags: Sak Noel

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019