Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  28
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 15 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Sala Gashi është një shkrimtare e vogël. Sala Gashi jeton në Kopiliq të poshtem komuna Skenderaj dhe vijon mesimet në shkollen fillore "Abedin Rexha" Turiçec. Filloi te mirrej me poezi nga klasa e 4-të nga mosha 9 vjeqare....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Florentina Sopjani

Ajla Aliu

Lebibe Feka

Bleona Salihu

Alberita Rashani

Liza Musliu

Bleona Emini

Albena Bajraktari

Arta Qorrolli

Djellza Behramaj


Tags: Sala Gashi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet