Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Gashi
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 28 Qershor 2004
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  110

Sala Gashi është poete e vogël. Sala Gashi jeton në Kopiliq të poshtem komuna Skenderaj dhe vijon mesimet në shkollen fillore "Abedin Rexha" Turiçec. Filloi te mirrej me poezi nga klasa e 4-të nga mosha 9 vjeqare.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

1


Komente 1