Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sala Jashari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  174
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Sala Jashari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ishte 5 vjeqare kur e realizoj kengen e pare te titulluar "Une mbaj emrin tend" e siq thote kenga ashtu edhe ndihet krenare qe mban emrin e gjyshes. Paraqitja e pare ne skene ka qene me shenimin e nates se zjarreve me 7 Mars ne Prekazin legjendar. Sipas Sales ndjenjat e saja ishin te papershkrueshme pasi qe u paraqit me kengen e saj te pare , edhe publiku e priti me nje duartrokitje te madhe dhe pasi qe degjuan kengen te gjithe u mahniten nga int...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

102 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Anika Berisha

Arbnora Rexhepi

Lorina Dula

Vjosa Selmani

Erza Hoti

Blinera Muzhaku

Albana Berisha

Elta Ademi

Donika Nuhiu

Ema Smajli


Tags: Sala Jashari

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet