Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Jashari - O Sa Mora Hapin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  15

kur e hodha hapin
hapin tim te pare
prane shtepise time
pashe nje lapidarë
gjyshi edhe gjyshja
gdhendur ne nje gur
dy shkronja te arta
valojn ne flamur

refreni 2x
o sa kisha dashur
ta kem gjyshen time
te me mbaj ne preher
e te me rrefej kujtime

kur e hodha hapin
hapin tim te pare
prane shtepise time
pashe nje lapidare
gjyshi edhe gjyshja
gdhendur ne nje gur
dy shkronja te arta
valojn ne flamur

refreni 2x
o sa kisha dashur
ta kem gjyshen time
te me mbaj ne preher
e te me rrefej kujtime...


Ky tekst u dërgua nga lule


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sala Jashari - O Sa Mora Hapin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Sa Mora Hapin".
3. Video është e këngës "O Sa Mora Hapin", por nuk këndohet nga Sala Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Jashari:


Komente 1