Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Jashari - Princesha E Babit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  41

babi im i dashur ekam nje kerkes
nje fustan te bardh dua qe t'ma blesh
ne ditelindjen tim e dua qe ta vesh dua te dukem si nje princesh
babi te lutmem ti me ndegjo kete deshire ti ma ploteso
REF{2}
si princesha balerin une sot dua te vallazoj neper skenat e gjith botes kengen time ta kendoj.
BABI IM I DASHUR E KAM NJE KERKES
NJE PIANO TE BUKUR DUA QE T'MA BLESH


Ky tekst u dërgua nga Dafina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sala Jashari - Princesha E Babit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Princesha E Babit".
3. Video është e këngës "Princesha E Babit", por nuk këndohet nga Sala Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Jashari:


Komente 7