Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Jashari - Supertezja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

kam nje teze ka 50 vjet
nga nju jorku erdh sivjet
stilin krejt na e kish nderru
edhe shqipen e kish harru
qdo fjali nis me kritik
jeten plot metematik
thot asgje ktu s ka kuptim
vin kojshia pa termin
nipa e mbesa jan hutu
sa shum tezja paska nderru
asnje fjal me s´na e flet
I so so sorry ...I forget
REF{2}
supertezja supertezja o sa shpejt paska harru
se ne kosova para 5 vjetesh ne prishtin ajo ka rnu
supertezja supertezja sa shum malli e paska marr
ven bakllaves se prishtines na i mbush gjepat plot dollar


Ky tekst u dërgua nga Dafina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sala Jashari - Supertezja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Supertezja".
3. Video është e këngës "Supertezja", por nuk këndohet nga Sala Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Jashari:


Komente 20