Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Jashari - Kenge Eshte Jeta Jon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

MBREM KAM PARE NE ENDERR UNE SIKUR ISHA
ISHA RRITUR KREJT KREJT PAPRITUR
FEMIJERIA ME KISHTE IKUR VALLE
PSE IKU ENDRRA E NE MESIME ISHA VONUAR
VALLA PSE NGA KJO ENDERR DOLEN
NE KENGEN TIME PER TI KENDUAR

REF{2}
ME KENGE JEMI RRITUR
ME KENGE FLUTUROJM
ENI FMIJET E KOSOVES
KENG LE TE BEHET JETA JON .


Ky tekst u dërgua nga Dafina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sala Jashari - Kenge Eshte Jeta Jon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Eshte Jeta Jon".
3. Video është e këngës "Kenge Eshte Jeta Jon", por nuk këndohet nga Sala Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Jashari:


Komente 2