Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Jashari - Flutrat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

doja dhe dua
flutrat mbi kodrin
ne shtepin time t'vin e t'rrin
doja dhe dua ti zbres nga qatia
e ti ul mbi librat e mia
doja dhe dua te ngjitem ne pem
tju ndreq bukur folen
doja dhe dua
sikur qdo femij te ju fal
gzim e dashuri
une e di o femije
pse rrin flutra mbi qati
heret ne mengjes
kur bie vesa
se ne shkoll perseri
bashke me shoqet
nje nga nje
i mbushem fletoret plote me pesa
ne e dim o femije pse rrin flutrat mbi qati
heret ne mengjes kur bie vesa
se ne shkoll perseri bashke me shoqet
nje nga nje i mbushem fletoret plot me pesa


Ky tekst u dërgua nga  argjira


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sala Jashari - Flutrat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flutrat".
3. Video është e këngës "Flutrat", por nuk këndohet nga Sala Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Jashari:


Komente 6