Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Jashari - Unë Mbaj Emrin Tënd Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  46

kur e hodha hapi hapin tim te par pran shtepis time pash nje labitar gjyshi edhe gjyshja rendom ne nje gur me shkornja te rarta valon nje flamur o sa kisha dashtu ta kemm gjyshen time te me mbaj en preher tme tregoj tregime une jam krenare siq eshte edhed ky vend gjyshja ime sole e mbaj emrin tendNuk kemi video për këtë këngë.
Sala Jashari - Unë Mbaj Emrin Tënd
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë Mbaj Emrin Tënd".
3. Video është e këngës "Unë Mbaj Emrin Tënd", por nuk këndohet nga Sala Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Jashari:


Komente 12