Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Jashari - Kenge Per Flamurin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  213

Historin tende botes ia tregove mbi kulla shqipetare kuq e zi qendrove,
krenarine dhe forcen i dhe cdo shqipetari ne
cdo fushe beteje ti ishe i pari o hejjj hejjjjjj.

2.REF
Qe nga Skenderbeu te baca ADEM
gjemon dheu e plaga qe dhemb
do te mbrojme me zemra gjithmone ngritur kembe
do te mbrojme me zemra gjithmone ngritur kembe.

Kuq te beri gjaku te fol krenaria
zgjohim lart ne male atje ku u ngrit liria
krenarine dhe forcen i dhe cdo shqipetari ne cdo fushe beteje ti ishe i pari o hejj hejj
qe nga Skenderbeu te Baca ADEM gjemon dheu e plaga qe dhemb do te mbrojme me zemra gjithmone ngritur kembe do te mbrojme me zemra gjithmone ngritur ne kembe .


Ky tekst u dërgua nga  hahah



Sala Jashari
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/12/2012


Sala Jashari - Kenge Per Flamurin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Per Flamurin".
3. Video është e këngës "Kenge Per Flamurin", por nuk këndohet nga Sala Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Jashari:


Komente 27