Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Jashari - Nenelokja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  44

Do te kendoi ty nënë loke
që u dhe bukë bijve t'ksaj toke.
Krise nje pushkë qysh natën e par
kur Jashart ne Prekaz ndeznin zjarr
2x:
eeERDH kjo dite qe e kemi prit
ne zemer çdo femije zjarr e drit

2x:
Nen moj nena ime loke heroin
bijt dhe bijat tua gezojn lirin

T'ulem ne gjunj t'them dy fjal
krenohem me ty nena Sal.
Per kete dite u flijove ti
ta dish lokja ime rritem ne liri

2x:
EEERDH kjo dite qe e kemi prit
ne zemer çdo femije zjarr e drit

3x:
Nen moj nena ime loke heroin
bijt dhe bijat tua gezojn lirin

1x:
EEERDH kjo dite qe e kemi prit
ne zemer çdo femije zjarr e drit

2x:
Nen moj nena ime loke heroin
bijt dhe bijat tua gezojn lirin


Ky tekst u dërgua nga Bleona

Sala Jashari - Nenelokja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nenelokja".
3. Video është e këngës "Nenelokja", por nuk këndohet nga Sala Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Jashari:


Komente 6