Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sala Maloku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Sala Maloku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2013, Sala Maloku publikon albumin "Live"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Halide Piskala

Majlinda Topanica

Shemsie Gashi

Blerina Gashi

Drandofile Rama (Filja)

Arbnore Kleçka

Raimonda Kovaçi

Sanimete Krasniqi

Xhemile Veselaj

Remzije Strumcaku (Rema)


Tags: Sala Maloku

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet