Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sala Bekteshi & Ramize Caka - Harroj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kush tka than i dashur se un t'kam harru?,
mu po m'qel mengjesi per ty tuj mendu,
kush t'ka than i dashur se un t'kam harru?,
mu po m'qel mengjesi aman per ty tuj mendu.

Ref 2;
Nuk t'harroj,
nuk t'harroj veq per ty un do t'kendoj,
ti me don e un te du,
hajde zemrat me i bashku.

Kush t'ka than i dashur se un ma s'te du?,
nuk mund ta besoj se nuk je me mu,
kush t'ka than i dashur se un ma s'te du?,
nuk mund ta besoj aman se nuk je me mu.

Ref 2; Nuk t'harroj,
nuk t'harroj veq per ty un do t'kendoj,
ti me don e un te du,
hajde zemrat me i bashku.

MUZIKA;

Ref 2;
Nuk t'harroj...


Ky tekst u dërgua nga Sy Zjarrta ( Gasolina )


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sala Bekteshi & Ramize Caka - Harroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harroj".
3. Video është e këngës "Harroj", por nuk këndohet nga Sala Bekteshi & Ramize Caka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sala Bekteshi:


Komente 0